Love Heart Palm Bowl
Rabbit Retail

Love Heart Palm Bowl

Regular price $2.59 Sale price $3.88 Unit price per

A bowl you can eat? Well, bunnies can eat this one. No more washing up. 

Perfect for snack, forage or for a romantic dinner this Valentine's Day, your bunny will love this bowl. 


Share this Product